top of page

út 04. 2.

|

Dračí Blaho

Affinity

Léčivá cesta k uvědomění a přijetí stinných stránek

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Affinity
Affinity

Čas a místo

04. 2. 2020 19:00 – 24. 3. 2020 19:40

Dračí Blaho, Jánská 316/8, 118 00 Praha-Malá Strana, Česko

O události

Cyklus 8 setkání kruhu v duchu práce Paula Ferriniho.

na 1. seznamovacím setkání 4.2. se můžete rozhodnout, zda-li se pustíte do celého 8 týdenního léčivého procesu v kruhu affinity. 

Skupina Affinity je pozvánkou na vzrušující cestu rozpoznávání a uznání našich stínů a vnitřních obsahů: emocí, prožívání, radostí, smutků, studu, strachů i obav... za pomoci 14 jednoduchých principů, které vytvořil duchovní učitel Paul Ferrini, autor více než 40 knih o seberozvoji a spiritualitě. 

Paul Ferrini během 35 let trvající duchovní cesty vyvinul duchovní principy, které slouží k vytvoření bezpečného prostoru k otevření srdce a setkání se svými strachy. 

Odkazy na principy: http://www.lightforthesoul.com/czechhungarian (úplně na konci této stránky) V originálu, angličtině, jsou tady - http://www.lightforthesoul.com/affinity 

Facilitátorem setkání je Libor Modrovský, obyčejný muž, kterému setkání v kruhu, v duchu Affinity pomáhají na cestě k přijetí sebe sama: 

"Jako facilitátor si nevyhrazuji speciální práva nebo chování. Budu se snažit chovat, jako jeden z vás, rovnocenný člověk, ochotný přiznat se ke svým chybám, strachům, studům a jinému stínovému materiálu, který máme všichni - a shodit masky, protože si to můžeme díky bezpečnému prostoru dovolit. 

Jde o vytvoření bezpečného prostoru, kde můžeme být sami sebou - se všemi svými chybami, obavami, studem a strachem, se všemi svými pocity, které nesoudíme, jako dobré nebo špatné, ale prostě je jen bereme na vědomí a přijímáme, takové jaké jsou. 

A samozřejmě bereme na vědomí, že ani tento proces není možné dělat dokonale, tak jako říká poslední 14. princip: “ Máme na paměti, že tento proces není možné provádět s naprostou dokonalostí, takže k sobě budeme shovívaví. Cokoliv, co ve skupině vyjde najevo, použijeme jako příležitost k praktikování odpuštění “ 

Těším se na setkání s vámi, upřímné sdílení, společné procvičování těchto skvělých duchovních principů a srdečně vás zvu, abyste přišli. 

Děkuji, 

S láskou, Libor"

termíny dalších setkání jsou: 4.2., 9.2., 18.2., 23.2., 3.3., 15.3., 24.3. a  29.3. jedná se o úterní a nedělní podvečery v rozestupu cca 1 týdne od 19:00 do 20:30. Pouze 1. setkání 4.2. je na 2 hodiny, protože se budeme seznamovat s hlavními principy práce. 

setkání jsou za dobrovolný příspěvek.  Doporučená výše je 100kč a slouží na úhradu nákladů na prostor 

Rezervace: liboreg@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page