top of page

pá 05. 11.

|

Praha 1

Beseda o zemi a domorodém kmeni Kogi S Monikou Michaelovou a hosty

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Beseda o zemi a domorodém kmeni Kogi S Monikou Michaelovou a hosty
Beseda o zemi a domorodém kmeni Kogi S Monikou Michaelovou a hosty

Čas a místo

05. 11. 2021 18:00 – 21:00

Praha 1, Jánská 316/8, Malá Strana, 118 00 Praha-Praha 1, Česko

O události

Beseda o zemi a domorodém kmeni Kogi

S Monikou Michaelovou a hosty

Viděli jste film Avatar? Tak přesně tohle se velmi skrytě děje právě teď v srdci světa, jak nazývají domorodci kmene Kogi hory Sierra Nevada v Kolumbii. Ale skrytě se to děje každý den i v našich životech. Proto nás Kogi a další domorodci z celého světa i ti naši opakovaně vybízejí, provázejí a podporují v tom, abychom zůstali věrní lidství a našemu spojení s přírodou. Nestačí si o tom číst anebo obdivovat ty, kteří tak žijí. Nestačí se občas přidat. Je to každodenní péče o zdroj života a cesta k tomu, jak chránit to, co je tak vzácné v naší zemi.

„Nepotřebujeme pomáhat ani zachraňovat.“ „Potřebujeme, abyste spolu s námi pečovali o zemi a chránili život. My tvoříme spolu a pečujeme o to, co je původní.“ To mi řekli opakovaně všichni domorodci, se kterými jsem se potkala.

Co je tedy moudré a možné: O tom bude beseda v pátek večer v Praze.  Finanční příspěvky budou využity na péči o místo, předání zprávy Mamům v horách a na práci tady u nás. Budu ráda, když se zapojíte jakkoliv je to pro vás přirozené a možné.

pátek 5. 11. od 18 hodin

Dračí Blaho, Jánská 8

Rezervace míst: nadacnifond@mosty-puentes.cz

www.mosty-puentes.cz

Sdílet událost

bottom of page