top of page

so 29. 2.

|

Dračí Blaho

Cesta očí - cesta k sobě

Víkendový kurz zlepšování zraku přirozenou cestou s Ditou Gabrielli

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Cesta očí - cesta k sobě
Cesta očí - cesta k sobě

Čas a místo

29. 2. 2020 9:00 – 01. 3. 2020 16:00

Dračí Blaho, Jánská 316/8, 118 00 Praha-Malá Strana, Česko

O události

AŤ JE VÁŠ ZRAK V CO NEJLEPŠÍ KONDICI AŽ DO VYSOKÉHO VĚKU!

Víkendový kurz s Ditou Gabrielli nabízí praktické podněty pro péči o zrak, zlepšení a nápravu očních vad a je vhodný pro všechny, kteří rádi přemýšlejí v souvislostech a zajímají je různé úhly pohledu. 

Seznámíte se se základy anatomie a fyziologie zrakového systému. Budete mít možnost nejen navnimat si své oči a tělo, a také nahlédnout na to, jak Vaše životní návyky a způsob života ovlivňují zdraví Vašich očí. 

Řekneme si, jak na zrak nahlíží čínská medicína, které orgány v těle se zrakem souvisí, a jak můžeme jeho funkci ovlivnit pomocí úpravy stravy. Pro aktivaci zraku a souvisejících orgánů si také namasírujeme reflexní plošky na nohou. 

Automasáží a jemnými cviky uvolníme napětí v šíji, ramenech, mimických svalech v obličeji, čelistech a očním okolí, což pomáhá nejen k lepšímu vidění, ale také při problémech s krční páteří, či bolestmi hlavy. 

Ukážeme si relaxační a stimulační cviky pro naše oči a celý zrakový systém. Budeme pracovat s  vizualizací.

V druhé části se zaměříme více na praxi. Ukážeme si další cvičeni, tentokrát i s různými pomůckami, budeme se věnovat oční józe, fúzi (tedy schopnosti mozku spojovat obrazy z obou očí), povzbudíme zrak k lepšímu vnímání barev a tvarů, procvičíme vizuální paměť. 

Pohrajeme si s 3D obrázky, červeno - zelenými brýlemi a očními klamy. 

Povíme si něco o očních chorobách a nahlídneme také na to, jak naše myšlenky, názory, chování, prožitky a programy v našem mozku ovlivňují náš zrak.

Poznatky které se naučíte jsou založené na metodice MUDr. Williama Horatia Batese, Meira Schniedera.

Certifikovaná lektorka metody Dita Gabrielli s Vámi posdílí poznatky, zkušenosti a praktické rady, jak metodu zahrnout do běžného života. 

Přihlášky: draci.blaho@gmail.com 

29.2.-1.3. 2020 sobota: 09:00 - 16:00,  neděle: 10:00 - 16:00 

Cena: 3000kč 

Součástí rezervace je úhrada lektorného. Lektorné je nevratné, avšak převoditelné na jiného účastníka, či lze, v případě náhlých neočekávaných změn, čerpat na daším kurzu Dity Gabrielli v Dračím Blahu, v případě volné kapacity. 

č.ú.: 2801472445/2010, do zprávy Zdravé Oko 

Těšíme se na Vás!

Sdílet událost

bottom of page