top of page

čt 03. 3.

|

Praha 1

Duševní hygiena

Pravidelné relaxační lekce inspirované continuum movement s Magdalenou Masopustovou

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Duševní hygiena
Duševní hygiena

Čas a místo

03. 3. 2022 17:00 – 18:30

Praha 1, Jánská 316/8, Malá Strana, 118 00 Praha-Praha 1, Česko

O události

Pravidelná čtvrteční lekce 6.1. vyjimečně začne až v 18:00.

Hluboce relaxační lekce jsou v mém tichém doprovodu, inspirované  "technikou" kontinuum movement, jindy s opřením se o posvátnou mapu těla, kdy v doprovodu jednoduchých nástrojů, jako vlastní dech, hlas a pohyb, vstupujeme do jemných vrstev těla. Čím hlouběji ve svém těle jsme, veškeré techniky mizí a nastupuje přirozená moudrost, chvíle kdy dochází k samoléčení, což je proces, který může být a je, stále-dějící se, dáme-li tomu prostor a plné vědomí.

Pracujeme společně, i když každý vlastním tempem, protože to jediné co nás v praxi vede je vnitřní pocit, dětská zvídavost, blaženost .. Vlastní zvuk a jeho vibrace, vědomý dech, jemný pohyb, spontánní vlna jež vychází zevnitř, to vše nám pomáhá reorganizovat jak o sobě přemýšlíme tím, že se reorganizuje to, jak se fyzicky vnímáme. Každá naše praxe i když v základu stejná, bude odlišná v návaznosti na to, co sami Sobě dovolíme. Vše se děje v přijímání a odevzdávání, bez síly a nátlaku na své tělo i mysl. Bereme to s lehkostí, bereme to jak to přijde ..

Tyto lekce mají největší efekt, pokud si je nastavíme jako pravidelný, rituál. Práce vychází z moudrosti těla, stačí mu dát důvěru a nechat se jím vést. Mé slovo se postupně stává pouze vašim společníkem, bonusem společné práce je energie a společný záměr - vést své tělo k uzdravení cestou Sebe poznání a Sebe očištění na úrovni nejen fyzické.

Na lekci si sebou vezměte teplé ponožky a pohodlné domácí oblečení, ve kterém se cítíte nejlépe.

Těším se na Vás!

Kdy: Čtvrtek od 17 hodin

Kde: Dračí Blaho, Jánská 8, Malá strana

Cena: 300,- Kč

Doba lekce:  90 minut

Na lekci je potřeba si rezervovat místo, kapacita je osm lidí.

Těším se na společné chvíle v jemném plynutí

Marcela Magdaléna

více informací: https://www.marcelamagdalena.cz/terminy-akci/

Sdílet událost

bottom of page