top of page

po 20. 12.

|

Praha 1

Fénix

7 týdenní alchymistická cesta - léčení hlasem

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Fénix
Fénix

Čas a místo

20. 12. 2021 19:45 – 21:15

Praha 1, Jánská 316/8, Malá Strana, 118 00 Praha-Praha 1, Česko

O události

Fénix - 7 týdenní alchymistický program se záměrem podpořit intenzivní životní změny, kterými teď jako jednotlivci i celá společnost procházíme. Jde o řízený restart na všech úrovních našeho vnitřního systému pro obnovu psychických i fyzických sil a otevření se plnému potenciálu, který je ukrytí v každé buňce našeho těla.

Budeme se primárně věnovat práci s harmonizačním potenciálem našeho hlasu v rámci Healing Voice Experience a využijeme síly pozorností k vytváření ideálních podmínek pro nastolení vnitřní rovnováhy.

Součástí každého setkání bude tématická meditační praxe pracující s lidskou představivostí, jež nám pomůže se spolupodílet na tvorbě reality, kterou chceme v našem životě prožívat. 

Naučíte se jednoduchou techniku BODYTALK, kterou jsem vyvinul pro možnost diagnostikovat stav těla. Dostanete do ruky nástroj, který vám s narůstající praxí poskytne cenné informace díky komunikaci s jednotlivými částmi vašeho organismu. 

Dana Alama Brátová nás bude při každém setkání doprovázet na křišťálové mísy. Pracuje s terapeutickou sadou o 9 různých velikostech. Při hraní se ukládají informace do přítomných krystalů a vody v nás i v prostoru. Účastníkům doporučujeme mít svůj osobní krystal při setkáních u sebe. Přijme a ponese informace.

Křišťálovou vodu si pak rituálně vypijeme.

Program je sestaven jako intenzivní transformační zkušenost pro pouhých 10 účastníků. Je určen pouze pro vážné zájemce, kteří jsou odhodláni jít do hloubky s plným nasazením. 

Setkání proběhne každé pondělí od 8. listopadu do 20. prosince 2021, vždy od 19.45 do 21.15. Můžete přicházet již o 15 minut dříve. 

V Dračím Blahu, Jánská 8, Praha - Malá strana, 2. dveře bez zvonků na kliku.

Cena je 3300kč za celý cyklus. 

Pro přihlášení prosím napište na earthuman@pm.me

Průvodce: Adam Ananda Antoš, učitel a vizionář.

Podporuji muže na cestě ke svobodě, autenticitě a vnitřní moudrosti. Posledních 10 let se věnuji práci s tělem, dechem a muzikoterapii. Fascinuje mě Kymatika - vědecký obor, který se zabývá zvukem a jeho vztahem s fyzickou realitou. Získané znalosti propojuji s poznatky z praxe šamanských technik, které jsem studoval pod vedením evropských a mexických učitelů. Výsledkem je technika Healing Voice Experience, která se soustředí na potenciál lidského hlasu a jeho léčivé účinky na lidský organismus.

www.earthuman.space

Sdílet událost

bottom of page