top of page

út 07. 12.

|

Praha 1

Lázeň v tanci vnitřních vod

Relaxace a regenerace při mimovolním pohybu vychází z léčení bederních svalů a Continuum Movement

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Lázeň v tanci vnitřních vod
Lázeň v tanci vnitřních vod

Čas a místo

07. 12. 2021 18:00 – 19:30

Praha 1, Jánská 316/8, Malá Strana, 118 00 Praha-Praha 1, Česko

O události

úterní lekce přirozeného, mimovolního pohybu vycházejí z Continuum movement a Léčení bederních svalů. Probouzejí parasympatický nervový systém, který zodpovídá za regeneraci a uvolnění. Jsou výživou pro tkáně a svaly, které nemůžeme ovlivnit vůlí. Léčí tak bolesti a neduhy způsobené dlouhodobým stresem a nedostatkem odpočinku.

Sekvence "vnitřního tance" jsou přirozeným projevem života v těle, vlnou, která se může i nemusí projevit na venek.  Samotné uvědomění si vnitřní pulzace, vnitřních pohybů a hnutí má vyživující, uvolňující a léčivý potenciál. Jedná si o velmi jemnou, jinovou praxi.

Frekvence dechu a hlasu vyvolávají v těle vlnění a víření vnitřních tekutin, které se promítá do jemného, téměř neviditelného tanečního pohybu. Vír a proudění přirozeně čistí vodu v přírodě i v našem těle. Vynáší na povrch nečistoty z tkání na fyzické i emoční úrovni. Tak se s nimi můžeme potkat a nechat je odplynout. Plný prožitek vodní podstaty nás propojuje a sjednocuje se všemi formami života Zemi.

Lektorka:

Romana Ertlová

Věnuji se józe - cestě směřující k vnitřní jednotě 20 let. Prožitek vnitřního ticha a propojení se životem prožívám nejen při  hatha józe, ale i při praxi vodního těla. Mými učiteli jsou Sylvain Meret - taneční terapeut, šaman a certifikovaný učitel CM z Francie, který pravidelně navštěvuje Dračí Blaho již od roku 2017 a Michaela Olivie Cusanová, která založila školu Léčení bederních svalů a jako 1. v naší zemi rozvinula vědomí vodního těla. 

termíny: úterky 23.11 - 14.12.2021

čas: 18:00 - 19.30 

cena: 300kč 

Sdílet událost

bottom of page