top of page

ne 21. 11.

|

Praha 1

Léčení "Posvátné femininity - IXCHEL" - uctění matky Země

Cesta kruhu s Maysko - toltéckým šamanem Damišim

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Léčení "Posvátné femininity - IXCHEL" - uctění matky Země
Léčení "Posvátné femininity - IXCHEL" - uctění matky Země

Čas a místo

21. 11. 2021 19:00 – 22:00

Praha 1, Jánská 316/8, Malá Strana, 118 00 Praha-Praha 1, Česko

O události

Damiši je Maysko-toltécký Strážce Rovnováhy, léčitel a učitel domorodé moudrosti. Přijíždí z Mexika, je potomek Toltéků, Olméků a Teotihuakánců.  

Večerní léčivý Kruh a Cesta...."Posvátné femininity - IXCHEL" se záměrem propojení se s Matkou Zemí, posvátnou ženskostí a zdrojem života.  

Záměrem je znovuspojení s naším vnitřním Světlem a Zdrojem Života.  Spolubudování Naděje, Jednoty a Radosti ze života.  Klíčení Nového Světla v temné části roku z tepla vycházejícího z našich srdcí...

Damiši je medicinman (léčitel), učitel, a Strážce moudrosti. Potomek původních indiánských kmenů, prastaré linie léčitelů z toltécké a olmécké kultury teotihuacánu. Je zasvěcen do posvátných tradic Orla a Kondora a posvátného učení domorodých národů ze Čtyř směrů. Je vysoce kvalifikovaný a celý svůj život přijímá zkušenosti s učením a praktikováním tradičních léčebných energetických praktik a moudrosti předků.

cena: 700kč

je nutná rezervace předem na: draci.blaho@gmail.com, či telefonicky: 776142099, jejíž součástí je platba za léčivý kruh předem na účet: 2801472445/2010

V pondělí 22. a 23. 11. nabízí Dimiši v Dračím Blahu domorodé léčení.

Léčení a rovnováha Čtyř úrovní Těla (fyzické, mentální, emoční a duchovní). Všechny nemoci i potíže jsou následkem nerovnováhy v této původní Jednotě a narušení Harmonie těchto čtyř aspektů uvnitř nás. Dobré šamanské léčení má nadčasově techniky, jak tuto Jednotu a Harmonii zpět navozovat. Na léčeném je pak o ni v sobě dále pečovat a udržovat ji.  

Některé z nabízených technik či jejich kombinace: 

 * Šamanské léčení pro očistu a Návrat částí Duše

 * Léčení pro návrat rovnováhy používající staré osvědčené domorodé techniky 

 * Tradiční léčení Hlasem a Zvukem

 * Tradiční mayské akupresurní léčení pro uvolnění stresu a celého organismu. 

* Masáž s krystaly (křišťál, obsidian) 

* dávné techniky na probuzení čistých kódů v DNA milující lidské bytosti a tvůrce   

Příspěvek Damishimu a jeho kmeni za 90 min sezení je 100 Eur (2600 Kč).   Damishi bude v Čechách nabízet soukromá sezení a léčení ve dnech 22.-26.11. 

pro léčení v Dračím Blahu 22.-23.11. je nutná rezervace předem na: draci.blaho@gmail.com, či telefonicky: 776142099 jejíž součástí je platba předem na účet: 2801472445/2010

24.11 dopoledne Plzeň.  24. odpoledne Pardubice.  25. Nové Město nad Metují.)  26. 11. v "Chrámu Bohyně" v Elfím sídle (Horní Újezd u Litomyšle).  Vždy je ten správný čas pro to, udělat něco pro sebe a své zdraví a rovnováhu. Když udělám něco opravdu dobrého pro sebe, zároveň to udělám i pro celek. Každé dobré léčení je službou i Celku a nejvyššímu dobru všech bytostí. Teď jsme navíc v úžasné době, kdy se z popela rodí Nové Lidství. A to se děje skrze nás.. Skrze každého z nás..

Sdílet událost

bottom of page