top of page

ne 18. 10.

|

Dračí Blaho

Migréna a co s ní

praktický seminář vycházející z polyvágní teorie, biodynamických masáží a continuum movement s Petrou Plašilovou

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Migréna a co s ní
Migréna a co s ní

Čas a místo

18. 10. 2020 9:30 – 15:00

Dračí Blaho, Jánská 316/8, 118 00 Praha-Malá Strana, Česko

O události

Migréna není strašák, se kterým se musíme smířit, neodbytné bolesti se lze aktivně zbavit, aniž byste brali léky proti bolesti nebo migréně. Pokud chcete vzít zdraví do svých rukou, přijďte se naučit, jak si pomoct a zbytečně netrpět.

Ošetřující techniky z jógy, biodynamických masáží, mikropohyby v kombinaci s dechem a zvukem (Continuum Movement) v kontextu polyvagální teorie vytváří kombinaci, která pomůže odblokovat krční páteř, uvolnit zatuhlé trapézové svaly od konečku páteře až po vrcholek hlavy, aby energie a tělesné tekutiny mohly opět proudit volně bez bolestivého narážení do blokád. Blokády (stažení) ve svalech a tkáních se vytvářejí při dlouhodobém stresu, v náročných životních situacích nebo můžou vzniknout následkem úrazu nebo hormonální nerovnováhou. Tělo používá bolest, aby nás zastavilo v činnostech, které nám neprospívají a ukazuje nám správný směr naší cesty.

Na semináři se naučíte seberegulační a léčivé techniky, které můžete doma prakticky použít jako prevenci nebo na začátku záchvatu migrény. I když už je záchvat migrény v plné síle, lze jimi zmírnit bolesti a zkrátit dobu záchvatu.

Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy 600,- na účet č. 265164879/0300, do poznámky uveďte své jméno. V případě neúčasti lze poslat za sebe náhradníka. Přihlášky: t. 731 523 576, petra.plas17@gmail.com

Zobrazit míň

Sdílet událost

bottom of page