top of page

so 13. 11.

|

Praha 1

Rodinné konstelace a pohyby duše

metoda vyvinutá Bertem Hellingerem k pochopení a uchopení vztahu k druhým i k sobě sama.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Rodinné konstelace a pohyby duše
Rodinné konstelace a pohyby duše

Čas a místo

13. 11. 2021 10:00 – 18:00

Praha 1, Jánská 316/8, Malá Strana, 118 00 Praha-Praha 1, Česko

O události

Základní seminář Rodinných konstelací, který vám umožní podívat se na vaše vnímání rodinných vazeb, vztahů a sebe sama. Můžete si stavět i témata hojnosti, práce a jiné.

Metoda umožňuje vhled do celého systému – vnímat a řešit vztahy mezi jednotlivými prvky systému. Pomáhá zjistit odkud pochází klientovy problémy, kde je klient zapleten do širšího systému vazeb a uvidět souvislosti i to co nás brzdí. Jde o velmi silnou metodu, která se dotýká samého jádra věci.

Konstelace vychází z šamanských technik a z práce Berta Hellingera – německého psychoterapeuta.

Konstelace se nazývají systemické díky pohledu na celý systém a název rodinné se užívá z důvodu, že témata a to i pracovní, peněžní se většinou nějakým způsobem dotýkají i původní rodiny. Metoda je unikátní, neboť pracuje i s tím, co si neseme z minulých generací a co nás často silně ovlivňuje nevědomě.

kdy: sobota 13.11., 10:00 - 18:00

kde: Dračí Blaho, Jánská 8, Praha - Malá Strana, 2.dveře do domu na kliku bez zvonků 

cena: 1200kč

Lektorka: je konstelářkou, terapeutkou a mentální koučkou a lektorkou osobního rozvoje a komunikace. S klienty pomocí konstelací pracuje již přes 10 let. Žije v krásném partnerství se svým přítelem a je máma tří synů. Více jak 20 let provází ženy i muže na cestě k vědomému životu. Ve své praxi používá nejvíce metodu systemických konstelací individuálně nebo skupinově.

"Jsem tu, abych vás doprovázela na cestě k sebe-poznání, ke stoupnutí si do své síly a propojení se s vašimi vnitřními zdroji. Těším se na vás na workshopu." Vlasta Lisková

https://umenizitnaplno.cz/workshopy/

Zobrazit míň

Sdílet událost

bottom of page