top of page

po 29. 11.

|

Praha 1

UCTĚNÍ A SMÍŘENÍ BOŽSKÉHO ŽENSTVÍ A MUŽSTVÍ

Léčivý ceremoniální kruh z Maysko-toltécké tradice s Ta Damišim

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
UCTĚNÍ A SMÍŘENÍ BOŽSKÉHO ŽENSTVÍ A MUŽSTVÍ
UCTĚNÍ A SMÍŘENÍ BOŽSKÉHO ŽENSTVÍ A MUŽSTVÍ

Čas a místo

29. 11. 2021 18:00 – 22:00

Praha 1, Jánská 316/8, Malá Strana, 118 00 Praha-Praha 1, Česko

O události

Léčivý ceremoniální kruh z Maysko-toltécké tradice pro znovuspojení mužské a ženské energie, mateřské a otcovské.  

Otevření cesty pro návrat posvátného partnerství jako jádra zdravého života a společenství.   Prostřednictvím starověké moudrosti otevřeme dveře smíření.  ......  

 Pokud chceme projevit svůj skutečný potenciál, musíme převzít plnou zodpovědnost za všechny své vnitřní aspekty a vyléčit se z ran konfliktních mužských a ženských energií uvnitř.   Ceremonie se zaměří na obnovení vzájemné úcty mezi mužským a ženským projevem božství, ale i na léčení našeho vnitřního dítěte, stínu, kritického vnitřního hlasu, traumatu a sexuality.  Očistí způsob, jakým přistupujeme ke vztahové manifestace vycházející z našeho vnitřního vztahu mezi mužskými a ženskými energiemi.  Jedno bez druhého nelze vyléčit.  Jsme spojené nádoby. Muž i Žena.

Léčivý kruh povede Ta Damiši - Maysko-toltécký Strážce Rovnováhy, léčitel a učitel domorodé moudrosti. Přijíždí z Mexika, je potomek Toltéků, Olméků a Teotihuakánců.

Damiši je medicinman (léčitel), učitel, a Strážce moudrosti. Potomek původních indiánských kmenů, prastaré linie léčitelů z toltécké a olmécké kultury teotihuacánu. Je zasvěcen do posvátných tradic Orla a Kondora a posvátného učení domorodých národů ze Čtyř směrů. Je vysoce kvalifikovaný a celý svůj život přijímá zkušenosti s učením a praktikováním tradičních léčebných energetických praktik a moudrosti předků.

cena: 800kč

rezervace předem na: draci.blaho@gmail.com, či telefonicky: 776142099

součástí rezervace je platba za léčivý kruh předem na účet: 2801472445/2010, při volné kapacitě možné i na místě.

kde: Dračí Blaho, Jánská 8, Praha - Malá Strana, 2.dveře do domu na kliku bez zvonků

Sdílet událost

bottom of page